DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH NAJEMCÓW

LUB

ZBUDUJ SWOJĄ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ INWESTUJĄC W NIERUCHOMOŚCI!

NASZA MISJA


Głęboko wierzymy w możliwość osiągnięcia niezależności finansowej i dywersyfikacji przychodów w budżecie domowym przez każdego. Dzięki transparentności prowadzenia procesu inwestycyjnego, stabilności najmu na rynku nieruchomości oraz stawianiu dobra klienta zawsze na pierwszym miejscu, jesteśmy w stanie zaoferować usługę pozwalającą na osiągnięcie tych celów.


Co nas wyróżnia? Profesjonalizm, wysoka jakość, uczciwość, ponad 10 letnie doświadczenie. Jesteśmy solidnym partnerem, wierzymy w siłę dobrych relacji jako podstawy prawdziwego biznesu.


GEDEUS W LICZBACH

Taka jest wartość nieruchomości, którymi zarządzamy.

Tyle mieszkań przygotowaliśmy w 2019 roku naszym klientom.

Łącznie ponad 10 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

REALIZACJE

Chcesz zobaczyć jak wyglądają przygotowane przez nas mieszkania? Kliknij w przycisk poniżej i przenieś się do świata naszych mieszkań!

OPIS USŁUGI

ROZPOZNANIE

Znajdziemy dla Ciebie idealnie wyselekcjonowane mieszkanie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby inwestycyjne.

ZAKUP

W sposób bezpieczny i transparenty przeprowadzimy dla Ciebie proces zakupu tej nieruchomości negocjując jak najlepszą cenę.

REMONT

Współpracujemy z kilkoma ekipami, z którymi stosujemy sprawdzone rozwiązania architektoniczno - budowlane gwarantujące wysoką jakość.

WYNAJEM

Przygotowujemy mieszkanie, które jest w pełni gotowe do wynajmu - możesz nim zarządzać sam lub przekazać je nam do obsługi wynajmu.


ZESPÓŁ

MONIKA

Asystentka zarządu. Dzięki Monice w firmie jest porządek - każdy dokument trafia we właściwe miejsce, a płatności są wykonywane terminowo.

KLAUDIA

Specjalista ds. dekoru oraz rekrutowania najemców. Dzięki niej nasze mieszkania są takie ładne, a w wynajmowanych pokojach mieszkają sami sympatyczni najemcy.

PAWEŁ

Ekspert ds. wykańczania mieszkań, nasza "złota rączka". Posiada własną ekipę skręcającą meble. W wolnych chwilach poszukuje okazji inwestycyjnych.

DAMIAN

Wizjoner i pomysłodawca Gedeusa. Opiekuje się marketingiem i sprzedażą.

MARIUSZ

Dyrektor operacyjny. Wdraża i pilnuje procedur w firmie, kładąc szczególny nacisk na najwyższą jakość obsługi klienta.

PIOTR

Dyrektor generalny. Odpowiada za liczby w firmie, w tym za realizowanie inwestycji na jak najwyższych stopach zwrotu dla naszych klientów.

CO DALEJ?

SPOTKANIE NA KAWĘ

Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie, gdzie porozmawiamy o tym jak możemy Ci pomóc w świecie inwestycji w nieruchomości

PODPISANIE UMOWY

Po określeniu Twojego celu inwestycyjnego podpiszemy umowę i doprecyzujemy parametry inwestycji

REALIZACJA USŁUGI

Następnie rozpoczniemy proces pozyskiwania nieruchomości. Możliwe, że zaoferujemy Ci już ukończoną inwestycję, lub przygotujemy zupełnie nową - Ty decydujesz!

KONTAKT

Napisz do nas: nieruchomosci@gedeus.com

Aby skontaktować się z nami napisz nam krótką wiadomość. Możesz powiedzieć nam coś więcej o sobie, odpowiadając na kilka poniższych pytań:

    1. czy masz już mieszkanie na wynajem

    2. czy planujesz zakup inwestycyjny w najbliższych miesiącach

    3. czy finansowanie będziesz realizował za pomocą kredytu

    4. Twoja oczekiwana stopa zwrotu z inwestycji (ROI i ROE)